+ 39 348 25 32 335

Marta Stępień

+48 535 392 333

Tomasz Stępień

Rezerwacja

Imię i nazwisko

Please leave this field empty.

Adres email

Telefon

Rezerwacja od

do

Wiadomość

Facebook

Noclegi u polaków Rzym

Luksusowe, przestronne, a zarazem tanie pokoje i apartamenty w Rzymie.
Sprawdź ofertę naszych noclegów!
 
Apartamenty B&B Via Virginia i B&B Conte Vittorio - centrum Rzymu

Property Search

Newest Properties

Sorry No Results Found

Try Search with Different Values. Thanks

[Not a valid template]

Bed&Breakfast Conte VittorioPołożony w samym historycznym centrum Rzymu przy Piazza Vittorio Emanuele, 10 min. piechotą od Koloseum, niedawno wyremontowany.

Znajduje się w historycznej kamienicy z 1900 roku, usytuowany jest na drugim piętrze tzw. Piano Nobile (szlachetne piętro), co czyni z niego najbardziej ekskluzywny apartament w klatce. 130-metrowe mieszkanie z 4-metrowymi sufitami, grubymi na 70 cm ścianami i 80-metrowy taras tworzą naprawdę imponujące wrażenie. Posiada cztery pokoje i trzy łazienki, kuchnię i piękny przedpokój.

Viola RoomPrzepiękny pokój dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżka dla trzeciej osoby. Ze względu na zewnętrzną łazienkę jest on najekonomiczniejsza opcją noclegową w B&B Conte Vittorio

Black&White RoomNiecodzienny dobór kolorów tego pokoju plus wewnętrzna łazienka tworzą z niego najładniejszą i najwygodniejszą formę noclegową w naszej ofercie.
Gorąco polecany dla nowożeńców.

Brown RoomPokój o tym samym standardzie co Black&White z prywatną wewnętrzną łazienką, tylko że w odcieniach brązu. Bardzo ciepły i wygodny pokój.

Family RoomJedyny czteroosobowy pokój z łóżkiem małżeńskim i dwoma wygodnymi łóżkami pojedynczymi.
Bardzo wygodny i praktyczny, gorąco polecany dla rodzin, w połączeniu z Viola Room (posiadają wspólną łazienkę) tworzą doskonałą i bardzo ekonomiczną ofertę dla grup od 5 do 7 osób.