• Apartamenty
    i pokoje w Rzymie

    B&B Via Virginia

  • Apartamenty
    i pokoje w Rzymie

    B&B Via Virginia

+39 348 25 32 335

Marta Stępień

+48 535 392 333

Tomasz Stępień

Bed&Breakfast
B&B Conte Vittorio

POŁOŻONY W SAMYM HISTORYCZNYM CENTRUM RZYMU
PRZY PIAZZA VITTORIO EMANUELE, 10 MIN.
PIECHOTĄ OD KOLOSEUM, NIEDAWNO WYREMONTOWANY.

Znajduje się w historycznej kamienicy z 1900 roku, usytuowany jest na drugim piętrze tzw. Piano Nobile (szlachetne piętro), co czyni z niego najbardziej ekskluzywny apartament w klatce. 130-metrowe mieszkanie z 4-metrowymi sufitami, grubymi na 70 cm ścianami i 80-metrowy taras tworzą naprawdę imponujące wrażenie. Posiada cztery pokoje i trzy łazienki, kuchnię i piękny przedpokój.

Room

Viola Room

Przepiękny pokój dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżka dla trzeciej osoby. Ze względu na zewnętrzną łazienkę jest on najekonomiczniejsza opcją noclegową w B&B Conte Vittorio

Black&White Room

Niecodzienny dobór kolorów tego pokoju plus wewnętrzna łazienka tworzą z niego najładniejszą i najwygodniejszą formę noclegową w naszej ofercie. Gorąco polecany dla nowożeńców.

Brown Room

Pokój o tym samym standardzie co Black&White z prywatną wewnętrzną łazienką, tylko że w odcieniach brązu. Bardzo ciepły i wygodny pokój.

Family Room

Jedyny czteroosobowy pokój z łóżkiem małżeńskim i dwoma wygodnymi łóżkami pojedynczymi. Bardzo wygodny i praktyczny, gorąco polecany dla rodzin, w połączeniu z Viola Room (posiadają wspólną łazienkę) tworzą doskonałą i bardzo ekonomiczną ofertę dla grup od 5 do 7 osób.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.