+ 39 348 25 32 335

Marta Stępień

+48 535 392 333

Tomasz Stępień

Rezerwacja

Imię i nazwisko

Please leave this field empty.

Adres email

Telefon

Rezerwacja od

do

Wiadomość

Facebook

Noclegi u polaków Rzym

Luksusowe, przestronne, a zarazem tanie pokoje i apartamenty w Rzymie.
Sprawdź ofertę naszych noclegów!
 
Apartamenty B&B Via Virginia i B&B Conte Vittorio - centrum Rzymu

Property Search

Newest Properties

Sorry No Results Found

Try Search with Different Values. Thanks

[Not a valid template]

Bed&Breakfast Via VirginiaLuksusowy i przestronny apartament z trzema nowocześnie urządzonymi pokojami i dwiema łazienkami, usytuowany w newralgicznym miejscu pomiędzy dwiema ważnymi ulicami Via Appia i Via Tuscolana.

Bliskość do metra i do przystanków autobusowych jak również do stacji kolejowej czyni z niego doskonałe miejsce startu na turystyczne wypady do historycznego centrum Rzymu, który znajduje sie niecałe 4 km od niego.

Apartament jest po całkowitym remoncie. W pokojach znajdują się obszerne małżeńskie łóżka. Istnieje również możliwość dostawienia łóżka, np. dla dziecka. Jest klimatyzacja, TV i internet Wi-Fi.

Yellow roomCiepło i nowocześnie urządzony pokój z podwójnym łóżkiem i możliwością dostawienia drugiego pojedynczego, posiada TV, klimatyzacje, jest w nim również wyjście na wewnętrzny balkon mieszkania

Black roomNajwiększy ze wszystkich pokoi, z wlasnym prywatnym balkonem. Z uwagi na wielkość pokoju można w nim dostawić aż dwa łóżka. Dodatkowo jest także skórzana kanapa i biurko.

Red roomObszerny pokój najbardziej oddalony od wszystkich, cichy i dyskretny, posiada TV, klimatyzacje. Znajduje się w nim podwójne łóżko, jest możliwość dostawienia dwóch pojedynczych łóżek.