• Apartamenty
    i pokoje w Rzymie

    B&B Via Virginia

  • Apartamenty
    i pokoje w Rzymie

    B&B Via Virginia

+39 348 25 32 335

Marta Stępień

+48 535 392 333

Tomasz Stępień

Apartament Via Virginia w Rzymie

LUKSUSOWY I PRZESTRONNY APARTAMENT Z TRZEMA NOWOCZEŚNIE URZĄDZONYMI POKOJAMI I DWIEMA ŁAZIENKAMI, USYTUOWANY W NEWRALGICZNYM MIEJSCU POMIĘDZY DWIEMA WAŻNYMI ULICAMI VIA APPIA I VIA TUSCOLANA W RZYMIE.

Bliskość do metra i do przystanków autobusowych jak również do stacji kolejowej czyni z niego doskonałe miejsce startu na turystyczne wypady do historycznego centrum Rzymu, który znajduje się niecałe 4 km od niego.

Nasz apartament jest po całkowitym remoncie. W pokojach znajdują się obszerne małżeńskie łóżka. Istnieje również możliwość dostawienia łóżka, np. dla dziecka. Jest klimatyzacja, TV i internet Wi-Fi.

Apartament Virginia jest idealnym miejscem na nocleg w Rzymie.

Pokoje

Yellow Room

Ciepło i nowocześnie urządzony pokój z podwójnym łóżkiem i możliwością dostawienia drugiego pojedynczego, posiada TV, klimatyzacje, jest w nim również wyjście na wewnętrzny balkon mieszkania

Black Room

Największy ze wszystkich pokoi, z wlasnym prywatnym balkonem. Z uwagi na wielkość pokoju można w nim dostawić aż dwa łóżka. Dodatkowo jest także skórzana kanapa i biurko.

Red Room

Obszerny pokój najbardziej oddalony od wszystkich, cichy i dyskretny, posiada TV, klimatyzacje. Znajduje się w nim podwójne łóżko, jest możliwość dostawienia dwóch pojedynczych łóżek.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.